HAKKIMIZDA

2005 yılında İzmir’de kurulan firmamız kısa zamanda müşterilerimizin memnuniyeti ve güveniyle Ege Bölgesi’nde alanında öncü  markalardan biri olmuştur. Ege Bölgesinden aldığımız güç ve dinamizmle bugün Türkiye’nin pek çok yerinde hizmet veren ambalaj ve temizlik firmalarının tüm  tedariklerini karşılayan bir yeterliğe ve büyüklüğe ulaştık.  Dünya Ambalaj A.Ş.  her geçen gün büyüyen hizmet ağı ve paydaş sayısıyla sektörde hizmet veren 35 firmanın distribütörlüğünü üstlenerek ulusal market ve kurumların tedarikini de gerçekleştirmektedir.

Dünya Ambalaj A.Ş.; kurulduğu ilk günden bugüne kaliteyle ekonomiyi birleştiren bir hizmet anlayışıyla tüm çözüm ortaklarına ürünlerini hızlı, ekonomik ve kaliteli bir şekilde ulaştırmıştır. Ambalaj ve Temizlik ürünleri sektöründeki tecrübemiz ve hizmet ağımızla yeni alanlarda, yeni paydaşlarımıza hizmet sunmak için her türlü altyapı ve sistemsel hazırlıklarımızı her geçen gün yeniliyor, geliştiriyor, büyütüyoruz.

Videomuzu İzleyerek Bizi Daha Yakından Tanıyabilirsiniz

Gemiyi Limana Dürüstlük İlkesiyle Ulaştıracağız.

Firmamız, ülkemizin en büyük ihtiyaçlardan biri olan sürekli istihdam konusunda da bu topraklardan aldığı güç ve azimle ve insan odaklı kurumsal yapısıyla pek çok kişiye istihdam sağlayacak atılımları, girişim ve projeleri desteklemeye devam edecektir. Dünya Ambalaj A.Ş , gerçekçi hedef ve ticari politikalarıyla ekonomik ve ticari fırsatları ülke insanın istihdam fırsatına dönüştürmeyi kendine ilke edinmiş, her türlü “fırsatçılığı”n da her zaman karşısında durmuştur.

Dünya Ambalaj A.Ş., çevre dostu bir yaklaşımla doğaya, hayvanlara karşı en duyarlı üretim politikalarını benimseyip üretim yapan çözüm ortaklarını tercih ederek, “yaşanabilir bir çevre” idealini yaşatarak gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle kesintisiz bir şekilde insan sağlığının, doğanın, yeşil’in ve hayvanların koruyucusu olmuştur, olmaya da devam edecektir.

Hali hazırdaki Maddi ve manevi donanımı ile en kısa sürede Türkiye’nin hemen her bölgesinde, hemen her ilinde merkezi bir takip sistemi ile depolarını ve ulaşım ağını kurarak sizlere daha iyi hizmet verecektir.

Bu yolculukta; dostluk ve birlik duygusu taşıyan, sürdürülebilir ilişkileri önemseyen, verdiği hizmetin fiyat/kalite noktasında sürekliliğini sağlayacak olan firmamız, Türkiye’de büyük bir aile samimiyetinin de görünen yüzü olacaktır.

Tedarik ağımızın, dalga dalga büyüyen, gelişen ve ilerleyen yolculuğunda bize güvenen değerli iş ortalarımıza teşekkür bir borç biliriz.

Önümüzdeki dönemlerde bizimle çalışacak olan paydaşlarımıza ve dostlarımıza da şimdiden teşekkür ederiz.